Kim jesteśmy

Witryna Warsaw Fetish Meeting jest stroną informującą i promującą wydarzenie o tej samej nazwie. Organizatorem spotkań Warsaw Fetish Meeting jest warszawski klub INSTYTUT.BAR, mieszczący się przy ulicy Prostej 2/14. Opiekę techniczną nad tą witryną sprawuje firma Tablero.

Ciasteczka

Strona może wykorzystywać tzw. ciasteczka zapewniające jej prawidłowe funkcjonowanie.

Osadzone treści z innych witryn

Na tej witrynie mogą znajdować się osadzone treści (np. filmy, obrazki, artykuły itp.). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę.

Witryny mogą zbierać informacje o tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie twoich interakcji z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie.

Dane osobowe

Nie gromadzimy żadnych danych osobowych, nasza strona jest ogólnodostępna.

Adult content!
Treści dla dorosłych!

Ta strona zawiera treści związane z seksualnością, przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Przechodząc na stronę potwierdzasz, że jesteś pełnoletni oraz że świadomie godzisz się na odbiór zawartych na stronie treści.
The site contains sexuality-related content intended solely for adults. By going to the website, you confirm that you are of legal age and that you consciously agree to receive the content contained on the website.